Sugestije za dalji razvoj internet prezentacije možete dostaviti na sugestije@opstina-novigrad.com

Istorija

Geografski položaj

Javne ustanove

Obrazovanje

Sport

Radnicima i penzionerima Opštine Novi Grad uručeni pokloni i upućene čestitke povodom nastupajućih praznika.

Načelnik Opštine Novi Grad juče je u prostorijama zgrade Opštinske uprave Novi Grad organizovao prijem za radnike, kojima su tom prilikom uručeni novogodišnji pokloni.

Prisutne su pozdravili predsjednik Skupštine opštine Mirko Zgonjanin i načelnik Opštine Miroslav Drljača, koji su ukratko rezimirali utiske i rezultate iz prethodne godine, te iznijeli očekivanja za 2018. godinu.

Načelnik Opštine Novi Grad je ovu priliku iskoristio kako bi pozdravio oprostio se od sedam radnika Opštinske uprave koji su u 2017. godini završili svoj radni vijek, te im je u znak zahvalnosti za  uloženi trud i savjesno obavljanje dužnosti uručio prigodne poklone.  

Načelnik opštine, kao i predsjednik Skupštine opštine Mirko Zgonjanin, čestitali su svim zaposlenima u Opštinskoj upravi božićne i novogodišnje praznike s porukom da praznike provedu u krugu svojih porodica, te da im oni proteknu u dobrom zdravlju sreći i veselju.